Na czym polega gra w slots w kasynach online

Slots, czyli automaty wrzutowe w kasynach online, to najpopularniejsze gry dostępne w kasynach w sieci. Popularność automatów online wynika przede wszystkim z ogromnych pule, które oferują gry hazardowe wrzutowe. Sloty w kasynach online oferują pule, które sięgają nawet kilku milionów złotych. Najlepsze w automatach jest to, że główną pulę można wygrać za kilkadziesiąt centów. Osoby, które nie miały dotąd styczności z automatami w kasynach online, mogą nie zdawać sobie sprawy, na czym tak naprawdę polega gra w slots. W niniejszym artykule postaramy się przybliżyć początkującym graczom obraz gry na automatach online.

Automaty wrzutowe w kasynach online posiadają o wiele więcej płatnych linii oraz kombinacji, które zapewniają wygraną. Najbardziej rozbudowane sloty posiadają nawet 100 płatnych linii, na których odpowiednia kombinacja symboli gwarantuje wygraną. Kombinacje, które gwarantują wygraną opisane są w każdym automacie w zakładce payout table. Tam znajdziemy także informacje o symbolach specjalnych: wild i scatter. Symbole te zapewniają wygraną niezależnie od tego, gdzie pojawią się na bębnach oraz odpowiadają za uruchomienie opcji bonusowych, na przykład darmowych spinów.

Darmowe spiny to opcja, która pozwala za darmo pokręcić bębnami. Zazwyczaj możemy liczyć na około 20 darmowych obrotów. Wygrane z darmowych spinów trafiają na nasze konto jako bonusowe wygrane, które podlegają regulaminowi bonusów danego kasyna. Darmowe spiny to jednak nie jedyna opcja, która daje dodatkowe korzyści. W automatach z pulami progresywnymi odpowiednia kombinacja symboli uruchamia gierkę bonusową, w której do wygrania jest ogromna pula w wysokości co najmniej miliona dolarów.

Automaty wrzutowe z pulami progresywnymi oferują takie pule, ponieważ na jedną pulę składa się wielu graczy, którzy grają w tą samą grę w wielu różnych kasynach. Automaty progresywne połączone są w jedną sieć, dzięki czemu główna pula rośnie dosłownie w oczach. Wygranie takiej puli to oczywiście spore szczęście, ale właśnie na tym polega gra na automatach online. Gra na zwykłych slotach jest raczej stratą czasu. Do wygrania w normalnych automatach są pule rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wygranie takiej puli również wymaga wielu zakręceń, ale radość z kilku milionów jest za pewne o wiele większa. Jeżeli grasz w kasynie po to, aby wygrać pieniądze, nie trać czasu na grę o małe stawki.