Liczbowe gry keno z kasyn online

Keno należy do tych gier liczbowych, które cieszą się na całym świecie ogromną popularnością wśród każdej grupy graczy kasyn internetowych. Gry keno to także najstarsze gry liczbowe, które po dzień dzisiejszy funkcjonują w świecie hazardu. Keno gra powstała już w czasach wielkich odkryć geograficznych, a za jej ojca uważa się jednego z włoskich urzędników miejskich. Gra keno, choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, była pierwowzorem najpopularniejszej gry liczbowej w Polsce, a więc Multilotka. Istnieje jednak jedna podstawowa różnica między online keno oraz keno tradycyjnym. Losowania keno odbywają się praktycznie co minutę, z kolei losowania Multilotka zaledwie raz dziennie.

Najpopularniejszym miejscem do gry w keno są, co może zdziwić niejednego Polaka – bary i knajpy, które stosują specjalne przystosowane systemu do gry w keno. W takich miejscach na spokojnie przy piwie ze znajomymi można grać i cieszyć się natychmiastowymi wygranymi. W naszym kraju w dalszym ciągu najpopularniejsze miejsca, w których można grać w keno, to kolektury Totalizatora Sportowego. W polskiej odmianie keno losowanych jest dwadzieścia spośród siedemdziesięciu kul. Natomiast w internecie znajdziemy odmiany keno, w których wybieramy z 60 do 80 liczb. Nasze wygrane uzależnione są od tego, ile liczb zdecydowaliśmy się wytypować oraz ile udało nam się trafić. Wygrane w keno opisane są w tabeli wypłat, która umiejscowiona jest na widocznym miejscu w oknie gry w keno. Keno znajdziemy praktycznie w każdym kasynie online.

Pewnie każdy gracz zastanawia się, jaka jest najlepsza strategia gry w keno? Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, a każdy gracz ma swój sposób na grę. Można jednak nieco podpowiedzieć, w jaki sposób grać, aby częściej wygrywać, niż przegrywać. Przede wszystkim musimy zdecydować się, czy ważniejsza jest dla nas wysoka wygrana, o którą trudniej, czy też wolimy mniejsze pieniądze, ale za to pewniejsze. Ponieważ za taką samą ilość żetonów w kasynie możemy typować od jednej aż do dziesięciu liczb, to głównie nasza skłonność do ryzyka będzie wpływała na naszą strategię gry w keno. Niestety nie ma żadnej strategii, która mówiłaby, jakie liczby najlepiej typować, aby wygrywać. Losowania w keno są całkowicie przypadkowe i wyniki także. Obstawiając keno możemy więc zdać się na ślepy los lub wytypować liczby samemu.