Zgarnij nagrodę ze Sky Vegas

Kasyno Sky Vegas ogłosiło, że całkowita pula nagród w grze Deal or No Deal przekroczyła bagatela 245 000 funtów, umieszczając grę na majowej liście gier o najwyższych wygranych. Codziennie setki graczy próbują swoich sił w Deal or No Deal, dlatego w ciągu kilku kolejnych dni pula może znacznie wzrosnąć i przekroczyć ćwierć miliona.

Od początku roku gra oparta na programie telewizyjnym zdobyła uznanie wielu graczy, chcących spróbować swojego szczęścia w pojedynku z wirtualnym bankierem. Każdy z nich rozpoczyna zabawę wybierając jedno z 26 tajemniczych pudełek w nadziei, że jego zawartość odmieni ich życie. Jednak przed otwarciem swojego pudełka gracz musi otworzyć kolejno pozostałe 25 pojemników,w których znajdują się losowe wygrane pieniężne, negocjując ostateczną wygraną z bankierem.

Przedstawiciel Sky Vegas skomentował błyskawicznie rosnącą pulę nagród: "Liczna rzesza graczy Deal or No Deal sprawiła, że pula wygranych poszybowała w górę w ciągu kilku tygodni. Tytuł stał się jednym z absolutnych faworytów naszej oferty. Zapraszamy do zabawy wszystkich graczy, zanim ktoś inny zgarnie całą nagrodę!"

W ofercie Sky Vegas znajdują się także inne gry inspirowane programami telewizyjnymi takimi jak X Factor, Milionerzy, Familiada czy Postaw na milion