RedBus Bingo organizuje grę City Break

RedBus Bingo, popularna strona do gry w bingo, organizuje konkurs, w którym do wygrania jest wycieczka do Londynu. Główną nagrodę możesz wygrać za 2 funty.

RedBus Bingo ogłosiło kolejną promocję dla swoich graczy. Najnowsza zabawa nosi tytuł City Break. Zgodnie z nazwą zabawy, gracze staną przed szansą wygrania niezapomnianej, weekendowej wycieczki dla dwóch osób. Celem trzydniowego wypadu będzie ulubione miasto RedBus Bingo – Londyn. Oprócz w pełni opłaconego wyjazdu, zwycięzca otrzyma także 500 funtów kieszonkowego, na pokrycie drobnych wydatków podczas pobytu w Londynie oraz specjalny dodatkowy prezent. Finałowa rozgrywka o główną nagrodę odbędzie się 2 października o godz. 10 rano.

Karty do gry o wycieczkę kosztują zaledwie 2 funty, a każdy z uczestników może zaopatrzyć się w maksymalnie 48 kart. Istnieje także szansa zdobycia darmowych kart. Za każde uzbierane 500 specjalnych punktów City Break, przysługuje jedna karta. Punkty z kolei można zdobywać na wiele różnych sposobów. Najłatwiejszy sposób na zdobycie punktów polega na napisaniu e-maila do RedBus Bingo, w którym opisać należy, dlaczego zależy nam na wygraniu wycieczki do Londynu. Za maila można dostać aż 250 punktów. Punkty otrzymamy także za grę. Każdy funt postawiony na grach bingo daje nam 2 punkty City Break, a każde 20 funtów postawione na pozostałych grach gwarantuje nam 5 punktów.

Każdy gracz ma czas na zbieranie punktów do 28 września. Wówczas każde uzbierane 500 punktów RedBus Bingo wymieni na jedną darmową kartę do gry. Jeżeli nie jesteś jeszcze graczem RedBus Bingo, to nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś i zacznij zbierać punkty. Wycieczka do Londynu czeka na Ciebie.