Playtech Staje Się Coraz Silniejszy

Maszyny firmy Playtech zostały wyposażone w funkcję zwrotu pieniędzy, a sama firma podpisała ostatnio nową, rekordową umowę z Gala Coral Group.

Po uruchomieniu najnowszego modelu jednorękiego bandyty o nazwie Mr. Cashback, najlepsi gracze mają szansę na otrzymanie olbrzymich kwot w formie zwrotów pieniężnych. Dzięki takiemu rodzajowi maszyn, wygrywanie w serwisie Playtech,  staje się coraz łatwiejsze. Ten gigant na rynku gier online oferuje przedsiębiorstwom z całego świata szeroką gamę oprogramowania do gier typu poker online, jednoręki bandyta oraz do wszelkiego rodzaju gier stołowych.

Lipiec okazał się kolejnym przełomowym miesiącem dla Playtech, po tym jak podpisali dziesięcioletni kontrakt na dostarczanie korporacji Gala Coral Group rozwiązań z dziedziny zakładów online. Mówi się, że umowa opiewa na 7 milionów dolarów brutto rocznie. Playtech jest przygotowany do zapewnienia kompleksowego zakresu usług w dziedzinie zakładów bukmacherskich, kasyn online i bingo. Jest to dosyć nietypowa sytuacja z uwagi na to, że do tej pory Playtech dostarczał swoim klientom usługi związane tylko z jednym rodzajem gier online.

Dzięki powyższemu porozumieniu Gala Coral Group zyskała możliwość zapewnienia swoim klientom usług o podwyższonym standardzie, co pozwoli na osiągnięcie jeszcze większych zysków. W Wielkiej Brytanii posiadają oni 2.000 punktów bukmacherskich i prowadzą Grosvenor Casino, które pełni rolę gospodarza corocznego turnieju pokerowego online z serii GUKPT. W punktach bukmacherskich firmy Gala Coral znajduje się ponad 6.500 konsol do gier Videobet, które są obsługiwane przez Playtech. Ścisła współpraca obu firm trwa już zatem od dłuższego czasu. Zanim jednak wcześniej wspomniane usługi zostaną wdrożone, upłynie jeszcze około pięciu miesięcy.