Kupony Ukash alternatywną metodą płacenia w kasynie online

System płatności Ukash powstał w roku 2005 w Wielkiej Brytanii i należy do marki Smart Voucher Ltd. System ten został stworzony z myślą wejścia na rynek płatności internetowych z nowej jakości produktem. Ukash jest jednym z najbardziej wiarygodnych serwisów płatności online, ponieważ podlega regulacjom Financial Services Authority (FSA) w Wielkiej Brytanii, która jest odpowiednikiem naszej Komisji Nadzoru Finansowego. Płatności w kasynie przez Ukash możliwe są we wszystkich tych krajach, w których firma świadczy swoje usługi.

W tej chwili jest to ponad 20 krajów, a liczba użytkowników Ukash wynosi ponad 226 milionów. Kasyna z Ukash należą do popularnych miejsc do gry. Wiele najlepszych kasyn oferuje Ukash jako jedną ze swoich metod płatniczych. Wśród krajów, w których funkcjonuje Ukash, znajdują się Wielka Brytania, Irlandia, Hiszpania, Niemcy, Francja, Austria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Węgry, Włochy, Holandia, Norwegia, Portugalia, Słowacja, Szwecja, a także Polska i kilka innych krajów.

Korzystanie z Ukash jest bardzo proste. Aby zasilić swoje konto w kasynie przy pomocy Ukash, musisz zakupić specjalny kupon Ukash. Kupony Ukash dostępne są w normalnych sklepach na terenie całego kraju. Wystarczy znaleźć sklep, który posiada znaczek PayPoint, payzone lub e-pay, a w kasie bez problemu zakipimy kupon. Łącznie kupony dostępne są w ponad 275 tysiącach sklepów, a także w internecie. Wartość kuponu Ukash zależy od kraju i waluty, ale zazwyczaj dostępne są już od równowartości 10 zł w górę. Maksymalna wartość kuponu Ukash, jaki możemy kupić wynosi około 500 zł.

Każdy kupon Ukash posiada unikalny kod składający się z 19 cyfr. To właśnie kod decyduje o wartości naszego kuponu i to kod zamienimy na pieniądze w kasynie. Każdy kupon ważny jest przez rok od momentu zakupu. Aby dokonać wpłaty należy przejść do sekcji depozyt na stronie kasyna i wybrać Ukash, jako metodę wpłaty. Następnie musimy wprowadzić w pole 19 cyfr kodu, a na koncie w kasynie pojawią się pieniądze.

Ukash stał się bardzo popularny i jest szeroko dostępny w internecie. Dobre w tym systemie jest to, że jeżeli wydasz mniej, niż wynosi wartość Twojego kuponu, różnicę dostaniesz z powrotem. Otrzymasz od Ukash nowy kod składający się oczywiście z 19 cyfr, nową datę ważności oraz nową wartość kuponu. Mało tego, możesz rozdzielać wartość swojego kuponu na mniejsze kwoty lub łączyć mniejsze kupony Ukash w jedną większą kwotę, a wszystko to dzięki nowej opcji Ukash PIN.

Płatności przez Ukash mają więcej plusów. Są to między innymi: brak restrykcji wiekowych przy zakładaniu konta, nie wystawianie danych osobowych na kradzież w sieci, brak opłat za korzystanie z usługi, nie występuje konieczność potwierdzania lub weryfikowania transakcji. Jest to metoda szczególnie wygodna dla osób, które nie posiadają karty bankowej lub po prostu nie chcą posiadać karty w banku.