Innowacyjny automat od Gamesys Group

Gamesys Group powstała już ponad dekadę temu – w roku 2001. Firma od początku założyła sobie za cel tworzenie innowacyjnych rozwiązań oraz unikalnych produktów. Dziś wiemy już, że Gamesys osiągnęła spory sukces i stała się jednym z największych oraz najlepszych dostawców oprogramowywania do gier. Do głównych produktów firmy należą automaty, bingo oraz ruletki.

Najbardziej znana marka należąca do grupy - Jackpot Joy zbudowała w pierwszych latach działalności stabilną grupę ponad 3 milionów stałych klientów. W każdym miesiącu firma wypłaca swoim graczom wygrane w wysokości ponad 90 milionów funtów brytyjskich.

Jednym z pierwszych automatów, jaki zaprojektowała firma Gamesys, a który zdecydowanie różnił się od gier konkurencji był Nuts & Bolts. Automat został wyposażony w unikalną funkcję Winning Streak, której nie posiadał żadnej inny automat w kasynach konkurencji. Innym bardzo ciekawym automatem, należącym do serii gier o interesujących postaciach była gra Jalapeno Racers, która posiada funkcję gry na wielu ekranach.

Najnowszy automat Gamesys nosi nazwę Jungle Jump. Dyrektor zarządzający Jackpotjoy Michael Saunders opisuje grę w następujący sposób: “Chcieliśmy stworzyć grę, która będzie pasować do naszego kasyna. Jungle Jump ze swoimi motywami kwiatów oraz bardzo zabawna grą bonusową oraz innowacyjną funkcją kaskadową idealnie spełnia nasze oczekiwania.”

“Jungle Jump jest świetnym przykładem tego, co chcemy osiągnąć w Jackpotjoy”-kontynuuje Saunders. “Automat jest innowacyjny, ale zarazem prosty w obsłudze. Jest ładny i pełen rozrywkowych elementów. To świetny dodatek do naszego portfolio.”

Na czym polega innowacyjna funkcja w automacie? “Funkcja kaskadowych wygranych jest rewelacyjna. To niesamowite uczucie móc w nieskończoność przedłużać uczucie wygrywania. Jeżeli twój spin zakończy się trafieniem wygranej, otrzymujesz szansę na kolejny spin i kolejną wygraną i tak w kółko. Automat umożliwia wygrywanie z każdego spina!” – opisuje nową funkcję Saunders. Funkcję kaskadową można porównać do darmowych spinów. Przy trafieniu wygranej kombinacji, bez konieczności płacenia za kolejny spin, otrzymujemy szansę na kolejną wygraną.