System płatności online eWalletXpress

ewalletXpress bardzo szybko staje się jednym z najbardziej popularnych oraz renomowanych systemów płatności w branży kasyn online. Portfel ten umożliwia graczom kasyn online przelewać środki w różnych walutach na konta w kasynach, które współpracują z eWalletXpress. Osoby posiadające konto w ewalletXpress mogą dokonywać wpłat, wypłat oraz transferować środki z różnych kasyn online. Płatności w kasynie przez eWalletXpress są niezwykle proste oraz szybkie.

Kasyna z ewalletXpress to wcale nie rzadkość. Aktualnie ponad połowa kasyn na rynku oferuje swoim graczom eWalletXpress jako jeden ze sposobów dokonywania płatności. eWalletXpress to bezpieczna i szybsza alternatywa dla graczy, którzy nie chcą korzystać z kart płatniczych lub przelewów bankowych. Wiele kasyn miewa mniejsze lub większe problemy z płatnościami poprzez karty, dlatego warto rozważyć eWalletXpress jako alternatywną metodę płatności. eWalletXpress posiada jeszcze jedną zaletę. Jest to znacznie prostszy w użyciu system, niż karty oraz przelewy.

Pierwszym krokiem w celu rozpoczęcia korzystania z ewalletXpress jest rejestracja konta. Rejestracja jest bardzo prosta i zajmuje dosłownie kilka chwil. W formularzu rejestracyjnym zostaniemy poproszeni o podanie podstawowych informacji osobistych. Wszystkie dane, które podasz podczas rejestracji będą zabezpieczone oraz traktowane poufnie. Z płatności poprzez eWalletXpress możesz zacząć korzystać natychmiast po zakończeniu rejestracji.

Wpłacenie środków na konto za pomocą ewalletXpress jest bardzo banalne, ale wymaga nieco więcej wysiłku niż proces rejestracji. W tym celu trzeba zalogować się na swoje konto w wybranym kasynie online i przejść do zakładki depozyt. W niektórych kasynach opcja depozytu znajduje się w oprogramowaniu kasyna. W zakładce depozyt znajdziemy listę wszystkich metod, które udostępnia kasyno do dokonywania wpłat. Na liście znajdź opcję ewalletXpress i wprowadź kwotę, którą chcesz zdeponować na koncie w kasynie. Po potwierdzeniu kwoty zostaniesz przeniesiony na stronę ewalletXpress. Następnie musisz zalogować się na swoje konto eWalletXpress, a pojawi się przed Tobą strona ze szczegółami transakcji. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, a po kilku chwilach powrócisz na stronę kasyna. Środki na koncie kasyna pojawią się po kilku sekundach.

Wypłata pieniędzy z konta w kasynie do ewalletXpress jest jeszcze prostszym procesem od wpłacania depozytów lub też rejestracji konta w eWalletXpress, choć informacje podane na stronach niektórych kasyn mogą być nieco zawiłe. Przede wszystkim należy pamiętać, że wszystko można zrobić w sekcji depozyt na stronie kasyna. Po zalogowaniu się i przejściu do „kasy” należy wybrać opcję wypłata poprzez eWalletXpress. Po podaniu kwoty, którą chcemy wypłacić zostaniemy poproszeni o potwierdzenie transakcji na stronie eWalletXpress. Jeśli nasze konto jest zweryfikowane, wypłata będzie u nas w mgnieniu oka.

Większość wypłat trafia na konta eWalletXpress w przeciągu doby. Jest to jeden z najlepszych wyników wśród portfeli internetowych. Pierwsza wypłata może potrwać nieco dłużej, ale opóxnienie nie powinno być większe niż kilka godzin. Jeżeli szukasz szybkiej i niezawodnej metody płatności w kasynie, to zdecydowanie rekomendujemy eWalletXpress.