Diners Club International w kasynach online

Diners Club International to pierwsza w historii świata karta kredytowa, wydana 8 lutego 1949 roku przez trzech pomysłowych biznesmenów Franka McNamara, Matty’ego Simmonsa oraz Ralpha Schneidera. W zamyśle twórców karta miała być wykorzystywana głównie w restauracjach. Karta Diners Club jest praktycznie taka sama jak karta kredytowa Amex (American Express), którą należy spłacić na koniec miesiąca. Płatności w kasynie przez Diners Club International stają się bardzo popularne zwłaszcza za Oceanem. Kasyna z Diners Club International dostępne są na całym świecie i cieszą się sporą popularnością wśród hazardzistów. Metoda ta bardzo często zaliczana jest do najwygodniejszych sposobów na transakcje z kasynem.

Jak wszystkie inne karty kredytowe, Diners Club International umożliwia graczom kasyn wpłacanie depozytów do kasyn w zaledwie kilka sekund. Jest to karta, która działa na zasadzie: korzystaj teraz, płać później, co pozwala na dużą swobodę w wykorzystaniu środków. Aby otrzymać kartę i wykonywać płatności w kasynie przez Diners Club International musisz skontaktować się z bankiem, który wydaje takie karty lub instytucja finansową, która oferuje wydanie takiej karty. Karta dotrze na podany przez nas adres w ciągu kilku dni roboczych i praktycznie od razu możemy rozpocząć korzystanie z niej.

Karty Diners Club International powszechnie uważane są za jedne z najbardziej wygodnych metod płatniczych dla graczy kasyn online. Ponieważ podczas wpłacania depozytu kasyno obciąża bezpośrednio naszą kartę, nie musimy tworzyć żadnych dodatkowych kont u jakiś pośredników lub przechodzić długiej procedury weryfikacyjnej, aby móc korzystać ze swojej karty. Kolejnym dużym plusem korzystania z karty od Diners Club International jest to, że za każdą transakcją stoi bardzo duża i potężna firma finansowa. W przypadku jakichkolwiek problemów z działem finansowym kasyna, będziesz miał do pomocy pracowników działu obsługi klienta Diners Club, którzy zawsze służą pomoc w rozwiązaniu problemów z płatnościami.

Korzystanie z karty Diners Club International jest bardzo wygodne, ale trzeba przyznać, że nieco bardziej ryzykowne od korzystania do wpłacania depozytów do kasyn z portfeli internetowych. Dobre kasyna zawsze trzymają dane dotyczące kart kredytowych swoich klientów w największej tajemnicy i w bezpieczny sposób, ale ponieważ są one przechowywane, to zawsze istnieje jakieś ryzyko wycieku danych. Ryzyko jest niewielkie, ale zawsze jest. W celu zabezpieczenia się przed kradzieżą danych karty podczas płatności online należy upewnić się, że nasz komputer nie jest zaatakowany przez jakieś programy hackerskie.

Korzystanie z karty Diners Club International ma jeszcze jeden wielki minus. Najprawdopodobniej nie będziesz w stanie wypłacić swoich wygranych na kartę Diners Club, bowiem kasyna nie oferują takiej możliwości. Jeżeli nie przeszkadza Ci korzystanie z innej metody podczas wypłat, to karta Diners będzie dla Ciebie ciekawą alternatywą.