Darmowe spiny w kasynie Roxy Palace

W maju w każdy poniedziałek w kasynie Roxy Palace czekają na graczy darmowe spiny na popularnym automacie Tomb Raider Secret of the Sword. Aby otrzymać spiny gracz musi dokonać wpłaty minimalnego depozytu.

Zwykli gracze będą musieli wpłacić 50 $, aby otrzymać 20 darmowych spinów – każdy warty 30 centów. Osoby na srebrnym poziomie w programie lojalnościowym muszą wpłacić minimum 100 $ i otrzymają 20 spinów, każdy warty po 90 centów. Użytkownicy na poziomie złotym muszą wpłacić 200 $, aby otrzymać 30 darmowych spinów, z których każdy warty jest aż 1,80 $. Największy bonus czeka na graczy na poziomie platynowym. Przy wpłacie 300 $ na tych graczy czeka 40 darmowych spinów, po 3 $ każdy.

Promocja darmowych spinów w Roxy Palace ma pewne określone zasady, o których trzeba pamiętać. Depozyt oznacza pierwszą wpłatę dokonaną w dniu promocji. Jeśli depozyt będzie mniejszy niż wymagany, gracz straci szansę na darmowe spiny. Wygrane z darmowych spinów dodane zostaną do salda bonusowego na koncie gracze i muszą zostać obrócone 30 razy, zanim będzie można je wypłacić.