Bonus za polecenie znajomego w kasynie

Kasyna online stosują wiele zabiegów, aby zachęcić graczy to rejestrowania się i gry w kasynach. Najpopularniejszym sposobem na pozyskiwanie nowych graczy do kasyn online jest oferowanie nowo zarejestrowanym graczom bonusów. Najczęściej bonusy takie przyznawane są podczas wpłaty depozytu i ich wysokość uzależniona jest tego, ile pieniędzy wpłaciliśmy na konto w kasynie. Najlepsze oferty oznaczają wyrównanie naszej wpłaty w 100%, co daje nam podwójną ilość środków na grę. Bonusy od depozytów to jednak nie jedyny sposób, aby sprawić, że gracz poczuje się wyjątkowo.

Kasyna oferują także bonusy bez depozytów w postaci darmowej gotówki na grę, którą po prostu dodają na konto wybranego gracza. Kolejną promocją jest oferta darmowych spinów, które pozwalają graczowi za darmo wykonać kilka lub kilkanaście obrotów na danym automacie online. Ta oferta jest bardzo lubiana wśród graczy i bardzo często można ją znaleźć podczas uruchamiania nowego automatu. Kolejną formą nagradzania graczy w kasynie jest bonus za polecenie znajomego. Bonus ten jest nieco rzadziej spotykany. Bonus w kasynie za polecenie znajomego niesie za sobą wiele zagrożeń dla kasyn, bowiem istnieje szansa, że gracze będą zakładać wiele kont, aby wyłudzić nowy bonus za polecenie znajomego.

Mimo wszystkie są kasyna, które oferują tego rodzaju bonus. Na czym polega najlepszy bonus za polecenie znajomego? Bonus taki polega na tym, że podczas rejestracji nowy gracz powinien w polu polecający wpisać nasz login z kasyna. Wówczas gry polecony przez nas gracz wpłaci swój pierwszy depozyt, my dostaniemy od gracza jakiś bonus. Niestety bonus za polecenie znajomego nie daje nam korzyści za samą rejestrację nowego gracza. Pieniądze bonusowe dostaniemy wówczas, gdy polecony gracz rozpocznie grę w kasynie na prawdziwe pieniądze. Najczęściej bonus za polecenie gracza to określona z góry stała kwota, którą możemy przeznaczyć na grę. Czasami wysokość bonusu uzależniona jest od wysokości wpłaconego przez poleconego gracza depozytu.

Bonus za polecenie gracza może być świetnym sposobem na pozyskanie dodatkowych pieniędzy na grę bez konieczności ryzykowania własnych pieniędzy na grę. Jeśli mamy znajomych, którzy także interesują się grą w kasynach, powinniśmy poprosić ich, aby podczas rejestracji zawsze podawali nasz login, jako gracza polecającego. Naszym znajomych to nie kosztuje nic, a my możemy na tym tylko zyskać.