Battleground – nowy automat w kasynie online Bodog

Choć Battleground oznacza pole bitwy, nowy automat online w kasynie Bodog jest grą wesołą. Symbole w automacie Battleground to albo elementy wojskowego osprzętu, które gwarantują niższe wygrane, albo żołnierze wykonujący różne czynności, które są symbolami wyższych wygranych. Największą pulę gwarantuje żołnierz, który zajmuje się obsługą działa. Wynosi ona 3000 żetonów. Wystarczy, aby dwa symbole wyższych wygranych pojawiły się w linii licząc od lewej do prawej, a zapewnią nam wygraną.

W Battleground mamy trzy rodzaje symboli specjalnych. Symbol Wild nie posiada wielu funkcji. Nie mnoży wygranych, a jego jedyna rola polega na tym, że może zastępować inne symbole. Dość przewrotnie symbol wild, gdy oglądamy jego animację, zamienia się w znak niebezpieczeństwa - czaszkę i kości. Ale chyba żadnemu graczowi w kasynie Bodog taki rodzaj zagrożenia nie będzie akurat przeszkadzał.

Skrzynie to symbol darmowych spinów. Jeżeli co najmniej trzy takie symbole pojawią się na bębnach w dowolnych miejscach, to uruchomione zostaną darmowe spiny. Trzy symbole gwarantują 5 spinów, cztery symbole zapewniają 10 spinów, a 5 symboli da nam 15 darmowych obrotów. Darmowe spiny są także bardzo proste. Podczas bonusowych rund nie otrzymamy żadnego mnożnika wygranych, a same symbole nie zapewniają dodatkowych wygranych.

Symbol tarczy strzelniczej to symbol bonusowy. Co najmniej trzy symbole bonusowe na dowolnej, aktywnej linii uruchamiają bonusową gierkę Bang Tank. Gra toczy się na osobnym ekranie i zdecydowanie wynagradza prostotę wszystkich pozostałych funkcji i symboli. Na ekranie pojawi się czołg, dziewięć tarcz oraz pięć pocisków. Gracz może wybrać pięć tarcz. W momencie, gdy gracz wybiera jedną z tarcz, lufa czołgu zaczyna mierzyć do celu. Pocisk zostaje następnie wystrzelony, tarcza zostaje trafiona, a gracz otrzymuje w nagrodę bonusowe kredyty.

Battleground posiada 30 płatnych linii, a żetony mogą przybierać wartość od 0,05 do 5 kredytów. Gra dostępna jest w kasynie Bodog w oprogramowaniu nie wymagającym pobierania, zarówno w wersji na prawdziwe pieniądze, jak i w wersji na wirtualne żetony.