Mice Dice – nowy automat od RTG

W najnowszym dziele firmy RTG – Mice Dice, głównymi postaciami tematycznymi są... myszy. Realtime Gaming po raz kolejny przygotowało graficznie bardzo dobrze wykonany automat. Przewodnim motywem gry jest para myszy, która elegancko ubrana odwiedza kasyno, aby dobrze spędzić czas. Symbole w automacie wiążą się z ulubionym przysmakiem myszy – serem.

Czego szukać na bębnach? Na pewno symbolu scatter, który dość przewrotnie nazwany został Catsino. Co najmniej trzy symbole scatter na bębnach gwarantują specjalną wypłatę. Z kolei pięć symboli to nagroda w wysokości 250 żetonów, które mnożone są następnie przez wartość zakładu, aby otrzymać ilość wygranych żetonów.

Lukratywny symbol „wild” to dwie kości do gry, które dzierży nie kto inny, tylko... mysz. Jeżeli symbol „wild” jest częścią zwycięskiej kombinacji, to uruchamiana jest specjalna animacja, w której wspomniana mysz rzuca kośćmi wzdłuż całego stołu. Jeżeli w aktywnej linii znajdzie się pięć symboli z kośćmi, to pada główna pula w wysokości 2500 żetonów. Z kolei dwa lub więcej symboli Mice Dice w linii, uruchamiają ulubiony bonus wszystkich graczy – darmowe spiny. Ilość darmowych spinów uzależniona jest od wyrzuconej ilości oczek na kościach. Następnie wykonywany jest kolejny rzut, który decyduje o wartości mnożnika wygranych podczas darmowych spinów – maksymalna wartość mnożnika wynosi 12. Co warto podkreślić – darmowe spiny można wykręcić ponownie podczas trwania kręceń bonusowych.

Mice Dice posiada także wiele wyjątkowych funkcji, które znajdowały się w kilku wcześniejszych automatach RTG. Jedną z nich jest opcja win-win, która daje możliwość wygranej dla graczy, którzy nie mieli szczęścia podczas darmowych spinów. Jeżeli nie udało Ci się nic wygrać podczas bonusowego kręcenia, to otrzymasz rekompensatę – wartość zakładu pomnożoną 50 razy. Jeżeli uda Ci się wygrać zaledwie kilka żetonów, to zgodnie ze specjalną tabelą, otrzymasz również odpowiednią rekompensatę. Dwie pozostałe funkcje automatu to tzw. opcja gwarantowana oraz opcja „Minor and Major”. Pierwsza z nich gwarantuje aktywację darmowych spinów, jeżeli właściwa kombinacja nie zostanie wkręcona w 100 spinach pod rząd, a druga nagradza gracza losowowybraną pulą progresywną.