Turniej Blackjack Survivor w kasynie Jackpot City

Kasyno Jackpot City, jako część sieci Microgaming, organizuje wiele turniejów online, zarówno na automatach, jak i w blackjacku. Wkrótce zacznie się kolejny turniej blackjacka, w formule Survivor.

Uczestnictwo w grze zapewni sobie pierwszych 250 zarejestrowanych do turnieju graczy. Dlatego też każdy zainteresowany turniejem blackjacka gracz kasyna Jackpot City powinien zarejestrować się niezwłocznie. Jeżeli do gry nie zgłosi się minimum 14 graczy, to turniej zostanie odwołany. Taka sytuacja jest jednak wykluczona, ponieważ turnieje Survivor cieszą się wielką popularnością. Turniej rozegrany zostanie z użyciem 6 talii kart w grze European Blackjack, który jest bardzo lubianą przez graczy odmianą blackjacka. Wpisowe wynosi 20 $, a gwarantowana pula nagród 280 $. Pula nie jest spora, ale podzielona zostanie między trzech najlepszych graczy. Pierwszy gracz otrzyma 130 $, drugi 90 $, a za trzecie miejsce przysługuje 60 $.

Turniej w formule Survivor w kasynie Jackpot City rozgrywany jest w trzech rundach. Pierwszą rundę, która trwa 8 rozdań, przechodzi tylko 10 najlepszych. Każdy otrzymuje 2500 żetonów na start. Minimalny zakład wynosi 10 żetonów, a maksymalny 250. Drugą rundę z całej 10 przetrwa tylko najlepsza szóstka. Trwa ona 8 rozdań. Każdy zaczyna mając 3500 żetonów, a minimalny i maksymalny zakład wynoszą odpowiednio: 50 i 500 żetonów. W decydującej rundzie gra tylko 6 graczy. Trwa ona 6 rozdań i zmusza do agresywnej gry. Każdy z graczy rozpoczyna mając 5000 żetonów, a stawki minimalnego i maksymalnego zakładu wynoszą: 100 oraz 1000 żetonów. Najlepsza trójka graczy otrzymuje do podziału pulę nagród.

Jeżeli lubisz blackjacka, ale nie przepadasz za turniejami, to w internetowym kasynie Jackpot City, znajdziesz szeroki wybór różnych wersji blackjacka. Początkujący gracze najczęściej wybierają grę Double Exposure, ponieważ obydwie karty dilera rozdawane są jako odkryte, co ułatwia podjęcie decyzji. Jeżeli lubisz podejmować ryzyko w blackjacku, to powinieneś sprawdzić grę Pontoon. W tej wersji gry obydwie karty dilera rozdawane są jako zakryte. Rekompensatą za brak informacji, jest wypłata za blackjacka w stosunku 2 do 1.